Palmares

Dankzij enig opzoekwerk van Swa en de bereidwillige medewerking van de Federatie hebben we een lijst kunnen aanmaken met de kampioenen door de jaren heen. Indien we hier of daar een titel of kampioen vergeten hebben, aarzel dan niet om contact met ons op te nemen. Na verificatie wordt de pagina dan aangepast!

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN
Jaar Reeks Naam
2014 Senioren Peere Annelies
2014 Jeugd HR Vercammen Joeri
2014 Jeugd LR Coeckx Jens
2013 Senioren Torfs Yordi
2013 Jeugd Vercammen Joeri
2012 Senioren Torfs Yordi
2011 Senioren Oeyen Glenn
2010 Jeugd LR Keuppens Stephanie
2010 Jeugd HR Torfs Yordi
2010 Senioren Oeyen Glenn
2009 Senioren Cop Francis
2008 Senioren Freyne Stephane
2007 Senioren Cop Francis
2006 Senioren Vercammen Carl
2005 Senioren Nguyen Van Tuan
2004 Senioren Leung Wing Tung
2003 Senioren Dussart Marc
2002 Senioren Cornand Swa
2001 Senioren Van LooverenKurt
2000 Senioren Florus Robby
1999 Senioren Torfs Tony
1998 Senioren Wellens Chantal
1997 Senioren De Graef Sven
1996 Senioren De Wolf Jeffrey
1995 Senioren Van Looveren Kurt
1994 Senioren Van Looveren Kurt
1993 Senioren Ruymaekers Hugo
1992 Senioren Nguyen Van Tuan
KAMPIOENEN SPORCREA FEDERAAL
Seizoen Afdeling Naam
2012-2013 Beker Boonet HR Wellens Chantal - Magnus Michel

2010-2011

Beker R. de Hollogne LR Jeroen D'Hooge - Gino Daems
2009-2010 Fed kampioen Heren D Torfs Yordi
2008-2009 Fed kampioen Heren E Torfs Yordi
2007-2008 Fed kampioen meisjes Preminiemen Hoes Ragna
2007-2008 Beker Boonet HR Van Kouteren Eveline - Noukens Freddy
2007-2008 Beker Boonet LR Torfs Michèle - De Win Dis
2006-2007 Beker Boonet HR Wellens Chantal - Van Sandt Fonne
2005-2006 Fed Kamp Veteranen Cop Cis - Torfs Tony
2004-2005 Fed Kamp Veteranen Cop Cis - Torfs Tony
2002-2003 Beker Boonet HR Wellens Chantal - Van Kouteren Eveline
2001-2002 Fed kampioen meisjes Kadetten Decraene Nathalie
2001-2002 Federaal toernooicriterium Dames A Open Wellens Chantal
2001-2002 Beker Boonet HR Wellens Chantal - Van Kouteren Eveline
1998-1999 Federaal toernooicriterium Heren D Denckens Dimitri
1998-1999 Fed kampioen Dames C Wellens Chantal
1998-1999 Fed kampioen Veteranen Wellens Chantal
1995-1996 Fed kampioen Heren NG De Graef Sven
1991-1992 Federaal toernooicriterium Heren C Van Looveren Kurt
1991-1992 Beker R. de Hollogne HR Van Looveren Kurt - Van Tuan Nguyen
KAMPIOENEN SPORCREA ANTWERPEN
Seizoen Afdeling Wie Opmerking
2013-2014 8A Orka B: Jeugd Hannes, Jonas, Kobe, Gjem
2012-2013 1 Orka A Yordi, Tuan, Dimitri, Annelies
2012-2013 1 Torfs Yordi Ind Kamp
2012-2013 5A Orka D Gunther, Eddy, Ben, Marcel
2012-2013 5A Van Dyck Gunther Ind Kamp
2011-2012 11 B Orka L Walter, Linn, Luc, Tara
2010-2011 J 5 Vercammen Bjorn Ind Kamp
2010-2011 J 6B Mortelmans Wouter Ind Kamp
2010-2011 6A Orka G Glenn, Wietse, Jeroen, Jeremy, Dennis
2009-2010 J 2C Orka A (Jeugd - voorronde) Robin, Jeremy, Dennis, Yordi
2009-2010 J 3A De Becker Tara (Jeugd - voorronde) Ind Kamp (NG)
2009-2010 J 2C Clarijs Robin (Jeugd - voorronde) Ind Kamp (E4)
2009-2010 10 A De Win Désiré Ind Kamp (E6)
2009-2010 1 Orka A Yves, Tuan, Kurt, Dimitri, Shahab, Yordi
2008-2009 J 5B Orka B (Jeugd) Dennis, Matthias, Bjorn
2008-2009 J 5B Dewitt Dennis Ind Kamp (NG)
2008-2009 10B Orka L Glenn, Frank, Jeremy, Robin, Frank
2008-2009 3B Lauwereys Chris Ind Kamp (D0)
2007-2008 1 Nguyen van Tuan Ind Kamp (B4)
2007-2008 7B D'Hooghe Jeroen Ind Kamp (E4)
2007-2008 9B Sels Jos Ind Kamp (E6)
2007-2008 J 4A Clarijs Robin Ind Kamp (NG)
2006-2007 7A Orka J Alg Kamp 7de
2006-2007 9C Orka K Alg Kamp 9de
2006-2007 J 8 Orka B &nbsp
2006-2007 9C Sels Jos Ind Kamp
2005-2006 7C Van Dooren Noël Ind Kamp
2004-2005 2B Orka C Freddy, Swa, Michel
2004-2005 5A Orka F
2004-2005 8B Orka J
2004-2005 8B Leung Wing Tung Ind Kamp
2004-2005 9C Sels Jos Ind Kamp
2004-2005 Prov.Dubbel Wellens Chantal - Van Kouteren Eveline
2003-2004 9B Orka J
2003-2004 10A Orka L Alg Kamp 10de
2003-2004 10C Orka K
2003-2004 10A Sels Jos
2003-2004 10C Heyens Robert Ind Kamp
2002-2003 Dames C Chantal Prov Kamp
2001-2002 7C Orka I
2001-2002 Prov Dubbel Wellens Chantal - Van Kouteren Eveline Dames Open
2000-2001 7A Orka I
2000-2001 Boonet HR Wellens Chantal - Van Kouteren Eveline
2000-2001 Fed Tornooi Wellens Chantal Dames open
1999-2000 J 9B Orka B
1999-2000 J 3A Denckens Jan
1999-2000 Prov Enkel Wellens Chantal Dames C
1999-2000 Prov Dubbel Cornand Swa - Luyckx Leo
1999-2000 Boonet HR
1998-1999 2B Orka C
1998-1999 2B Denckens Dimitri Ind Kamp
1998-1999 J ERE Denckens Dimitri Ind Kamp
1998-1999 Prov Dubbel Wellens Chantal - Van Kouteren Eveline Dames C
1998-1999 Prov Enkel Denckens Dimitri Heren D
1998-1999 Prov Enkel Wellens Chantal Dames C
1998-1999 Prov Enkel Wellens Chantal Veteranen
1997-1998 8C Orka H
1997-1998 10 C Orka J
1997-1998 J ERE Denckens Dimitri
1997-1998 Prov Enkel Denckens Dimitri Heren E
1997-1998 Prov Dubbel Denckens Dimitri - Paepen Benny Heren E
>1996-1997 4A Orka D
1996-1997 7D Orka F
1996-1997 4A Lauwereys Chris
1995-1996 3A Orka B
1995-1996 J8 Orka B
1995-1996 3A Magnus Michel
1995-1996 7B Raymaekers Hugo
1995-1996 J 4B Denckens Dimitri
1995-1996 J 8 Van Eyen Christophe
1994-1995 3C Lauwereys Chris
1994-1995 7D Sels Jos
1993-1994 8A Orka D
1993-1994 8D Beckers Hugo
1993-1994 J 6 De Graef Sven
1992-1993 5B Orka B
1992-1993 10A Orka F
1992-1993 5B Lauwereys Chris
1992-1993 9B Sels Jos
1992-1993 10A Beckers Hugo
1991-1992 2A Van Looveren Kurt
1991-1992 Fed Tornooi
1990-1991 3A Van Looveren Kurt
1989-1990 5B Orka A algemeen
1989-1990 5B Nguyen van Tuan
1989-1990 5B Van Looveren Kurt
1989-1990 7A Bruynseels Ludo
1989-1990 8D Sels Kris
1989-1990 Beker bisdom Orka A
1988-1989 8B Orka B
1988-1989 9A Orka C
1988-1989 8B Van den Eynden Pieter
1988-1989 9A Sels Kris
1987-1988 7A Nguyen van Tuan
1986-1987 8C Orka A algemeen 8
1986-1987 8C Nguyen van Tuan
1985-1986 9A Orka B
1985-1986 9A Van den Eynden Pieter